Користувацька угода

Публічний договір оферти і угода користувача
з надання послуг доступу до онлайн матеріалів для самостійного вивчення англійської мови

Договір (оферта), адресований фізичним особам, які своїми діями висловили намір приєднатися до цього Договору (далі - «Користувач»). Договір є офіційною публічною пропозицією ФОП ГРИБЕНЮК СВІТЛАНА БОРИСІВНА від імені та в інтересах якого діють за агентськими договорами Фізичні особи підприємці і юридичні особи, які пропонують, керуючись ст. 633 Цивільного кодексу України укласти договір про надання послуг доступу до онлайн матеріалами на наступних умовах:

1. Загальні положення

1.1 Зареєструвавшись на сайті https://batarta.com/ (далі - «Сайт») і сплативши курс через систему онлайн платежів, отримав доступ для самостійного вивчення, Користувач тим самим приймає даний Договір оферти, беззастережно і безумовно.

1.2.Користувач, який приймає Договір запевняє Компанію про такі обставини:

- він є повнолітнім (досяг віку повної дієздатності) відповідно до законодавства своєї країни і має повну договірної дієздатністю

-для укладення та виконання Користувачем цього Договору не потрібно згоди або схвалення будь-яких третіх осіб.

1.3. Компанія залишає за собою право вносити зміни в текст цього Договору без спеціального повідомлення про це Користувача шляхом публікації нової редакції. Нова редакція Договору вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

2.Терміни і визначення

«Компанія» - власник сайту - BATARTA, в особі Грибенюк Світлана Борисівна, адреса:Київ, вул. Драгомирова, 3, кв.3, код ЄДРПОУ 36186875.

«Користувач» (або «Користувачі») - будь-яка фізична / юридична особа незалежно від правового статусу та дієздатності, які здійснюють використання будь-якої з функцій або сервісів Сайту.

«Сайт» - https: /booyya.com і всі інші його елементи / розділи / частини / веб-сторінки, розміщенні по вказаним посиланням.

«Сторони» - Компанія та Користувач при спільному згадуванні.

«Послуги» - послуги Компанії з надання доступу Користувачеві до онлайн матеріалами для самостійного вивчення англійської мови.

 «Курс» - сукупність текстових, графічних, відеоматеріалів, тестів (онлайн-матеріалів), призначених для самостійного навчання користувачів англійської мови.

«Контент» - результати інтелектуальної діяльності, виражені в будь-який об'єктивній формі (аудіо-, відеоматеріали, зображення, тексти, інші матеріали).

«Особистий кабінет» - закритий розділ Сайту, який доступний тільки Користувачам, які пройшли Реєстрацію, оплатили обраний курс і отримали онлайн доступ до придбаних Курсам.

3. Предмет Договору

3.1 Предметом цього Договору є надання платного доступу до онлайн матеріалів для самостійного вивчення англійської самостійно Користувачем.

4. Зобов'язання сторін

4.1. Права Компанії:

4.1.1 Час від часу вносити зміни та / або доповнення до Договору оферти.

4.1.2 Розміщувати нові курси, редагувати поточні курси, змінювати вартість курсів на Сайті без додаткового повідомлення Користувача про ці зміни.

4.1.3. Припиняти роботу Сайту для проведення необхідних планових і позапланових робіт. Проведення таких робіт не може вважатися порушенням з боку Компанії своїх зобов'язань.

4.2. Обов'язки Компанії:

4.2.1. Надати Користувачу доступ до Курсу в його Особистому кабінеті протягом 48 (сорока восьми) годин з моменту виконання Користувачем зобов'язань по оплаті Курсу.

4.2.2. Робити все можливе для забезпечення якісного та безперебійного надання доступу до Курсів. При цьому Курс надається без будь-яких прямих або непрямих гарантій.

4.3. Права Учасника:

4.3.1. Отримати доступ до Курсу за умови оплати відповідно до умов цього Договору.

4.3.2. Використовувати наданий Контент виключно для особистого некомерційного використання: переглядати і вивчати матеріали Курсу з метою підвищення своїх навичок в англійській мові.

4.3.3. Отримувати консультативну допомогу з технічних питань, вирішення проблем з доступом Курсам, через форму зворотного зв'язку на Сайті «Напиши нам».

4.4. Обов'язки Користувача:

4.4.1. Дотримуватися вимог чинного законодавства, положення цього Договору оферти, Правил користування.

4.4.2. Не передавати третім особам посилання для доступу до Курсу і самі матеріали Курсу.

5. Порядок надання послуг

5.1. Доступ до Курсам є платним. Користувачеві для покупки доступні всі Курси, продавлені на Сайті.

5.2. На Сайті Користувачеві доступна інформація про тему Курсу, його опис і вміст (розділ «Що всередині») на підставі чого Користувач має можливість дізнатися про передбачуване зміст Курсу, перед його покупкою.

5.3. Курс являє собою сукупність записів відеоматеріалів, а також інших супутніх матеріалів. Наступим  Користувач розуміє, що заняття в форматі вебінарів, стрімів і т.п. прямих трансляцій не передбачені Курсами.

5.4. Для самостійного навчання на Курсах Користувачеві необхідна наступна техніка: комп'ютер або ноутбук, телефон / сматрфон з встановленим браузером Google Chrome / Yandex Browser / Opera / Mozilla Firefox / Safari останньої стабільної версії. Інтернет-з'єднання від 10 Мбіт / сек.

5.5. Доступ до купленим Користувачем Курсам надається в розділі Сайту «Мої курси».

Контент курсу розміщується за відповідним посиланням на ресурс в Особистому кабінеті, перехід на посилання курсу здійснюється при натисканні на назву курсу або його картинку.

5.6. Послуга вважається наданою Компанією в повному обсязі і прийнятою Користувачем, з моменту надання доступу до Курсу в Особистому Кабінеті, незалежно від подальшого фактичного використання Користувачем матеріалів Курсу.

5.7. Курс надається в режимі «як є», тобто в тому вигляді і обсязі, в якому матеріали надаються Компанією в момент надання доступу до Курсу.

5.8. Зміст Курсу може змінюватися, оновлюватися або доповнюватися в будь-який момент.

5.9. Учасник не має права надавати доступ до Курсу третім особам. У разі виявлення таких дій йому буде заблокований доступ до Курсу без повернення грошових коштів.

5.10. Компанія не видає будь-яких дипломів, сертифікатів і т.п. про проходження Курсу.

6. Вартість Послуг та порядок розрахунків

6.1. Ціна кожного з Курсів вказана в інтерфейсі Сайту і може бути змінена Компанією в односторонньому порядку.

6.2. Оплата за Курси проводиться за допомогою інтернет-еквайрінгу, а також будь-яким із способів, запропонованих на Сайті (наприклад, через LiqPay)

6.3. Оплата Послуг здійснюється на умовах 100% передоплати за цінами, що діють на момент здійснення платежу.

6.4. Після того як Користувачеві наданий доступ до Курсу в Особистому кабінеті - Послуга вважається наданою, повернення грошових коштів за надання доступу до Курсу не відбувається.

6.5. Моментом оплати Послуг вважається надходження в повному розмірі відповідної суми грошових коштів на розрахунковий рахунок Компанії або третіх осіб, уповноважених на прийом платежів (платіжні агрегатори, платіжні агенти, оператори з переказу грошових коштів, платіжні системи та ін.).

6.6. Всі витрати на банківські транзакції оплачує Покупець за тарифами банку карту якої він використовує при проведенні платежу.

7. Інтелектуальні права на матеріали Курсу

7.1. За умови виконання Користувачем умов Договору оферти Учаснику виключно для особистого некомерційного використання надається індивідуальний доступ на використання матеріалів Курсу, з метою ознайомлення і вивчення без права передачі, продажу, переуступки.

7.2. Контент Курсу є інтелектуальною власністю Компанії або осіб, які дали згоду Компанії на використання Контенту або тих, чия інтелектуальна власність може вільно поширюватися.

7.3. Крім випадків, встановлених Договору оферти, ніякої результат інтелектуальної діяльності, розміщений в матеріалах Курсу не може бути скопійований, відтворений, перероблений, поширений, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частинами, без попереднього дозволу Компанії або правовласника, крім випадків , коли правовласник явним чином виразив свою згоду на вільне використання матеріалу будь-якою особою.

7.4. Учаснику зокрема забороняється:

7.4.1. Відтворювати, копіювати, а також використовувати будь-яким способом для будь-яких комерційних цілей Контент Курсу без згоди Компанії або інших правовласників;

7.4.2. Змінювати чи іншим чином переробляти Контент;

7.4.3. Поширювати, знижувати ціну, продавати, дарувати, передавати в користування і т.п. доступ до Курсу третім особам без згоди Компанії;

7.4.4. Здійснювати будь-які інші дії щодо використання Контенту, що порушують законодавство про захист інтелектуальних прав.

7.5. Ніщо в цьому Договорі не може бути розглянуто як передача Користувачу виняткових прав на Контент Курсу.

8. Дані Користувача

8.1. Користувач зобов'язується надавати Компанії всі дані, запитувані Сайтом або компанією Компанії, які необхідні для надання доступу до Курсам.

8.2. Компанія обробляє дані Користувача відповідно до Угоди про обробку персональних даних, які можна знайти на сторінці Сайту https://booyya.com/ru/policy

8.3. Компанія зобов'язується не розголошувати конфіденційну інформацію, надану Користувачем у зв'язку з виконанням Угоди (за винятком загальнодоступної інформації або інформації, наданої Користувачем при реєстрації на Сайті), третім особам без попередньої згоди Користувача.

8.4. Компанія має право використовувати електронну пошту, надану Користувачем при реєстрації на Сайті, для відправлення Користувачу інформації і рекламних матеріалів, в тому числі для інформування Користувача про діяльність Компанії та про хід виконання цього Договору.

9. Порядок вирішення спорів

9.1. У разі виникнення суперечок при виконанні Сторонами цього Договору Сторони вживатимуть усіх заходів для їх вирішення шляхом переговорів. У разі неможливості їх врегулювання шляхом переговорів зацікавлена ​​Сторона звертається до суду відповідної юрисдикції відповідно до чинного законодавства України.

10. Реквізити Компанії

BATARTA 

[email protected]

Шукайте натхнення тут!
або

Входячи в BATARTA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Шукайте натхнення тут!
або
Забули пароль?

Входячи в BATARTA ви приймаєте наші
Угоду користувача і Політику конфіденційності

Забули пароль?

Пароль був відправлений

напиши нам
Ваше повідомлення успішно відправлено!